Dopasuj trening do siebie

Zobacz jakie zajęcia znajdziesz w Nelsonie. Wybierz te, które uważasz za najlepsze dla siebie i… wpadaj na halę!

Szczegóły na temat zajęć w nelson club

Grappling / brazylijskie jiu jitsu no-gi

Grappling to tak zwany „sport chwytany”.  Polega na obezwładnieniu przeciwnika poprzez zastosowanie dźwigni i chwytów. W tej sztuce walki nie stosuje się uderzeń.
Na zajęcia zapraszamy zawodników sportów walki oraz osoby chcące w bezpieczny sposób rozpocząć swoją przygodę z tego rodzaju treningiem. 

UWAGA!
ćwiczenia dopasowujemy do umiejętności uczestników. Nie musisz obawiać się, że nie dasz rady dorównać reszcie grupy.

Trening obwodowy

Trening rozpoczynamy rozgrzewką. Następnie wykonujemy serie ćwiczeń w określonej kolejności – czyli tak zwane obwody. Intensywność każdego ćwiczenia zależy tylko od Ciebie. Po zakończonych obwodach obowiązkowe wspólne rozciąganie.
Ten rodzaj treningu pozwala spalić tkankę tłuszczową, wzmocnić siłę i wytrzymałość oraz poprawić ogólną sprawność fizyczną.

Trening personalny / boks

Trening indywidualny dostosowany do umiejętności i potrzeb ćwiczącego. Oferujemy trening motoryczny, sprawnościowy, rehabilitacyjny oraz trening sportów walki: zapasy, grappling, MMA, boks. Trenerzy Nelson Club pomogą Ci opracować i wykonać szczegółowy plan, który pomoże Ci osiągnąć założony cel.

Trening kettlebells

Trening grupy początkującej na którym nauczymy Was prawidłowej techniki pracy z odważnikami. Treningi kettlebells doskonale wpływają na pracę serca, zmniejszenie nadwagi oraz poprawę mobilności. Wzmacniają kości i stawy, a dzięki szerokiemu wyborowi ciężarów, pozwalają wykonać efektywny trening wytrzymałościowo-siłowy.

TRENINGI DZIECI - ZAPASY

Zajęcia dla dzieci składają się głównie z ćwiczeń ogólnorozwojowych, ćwiczeń gimnastycznych, ćwiczeń z własnym ciężarem ciała a przede wszystkim z różnorakich gier i zabaw także z elementami mocowania, dzięki którym poznajemy Zapasy. Będziemy się uczyli przewrotów, bezpiecznego upadania oraz zabaw które nauczą nas współpracować w grupach i w parach. Czemu Zapasy? – kształtują sylwetkę, – kształtują charakter, – sport olimpijski – rozwój emocjonalny i społeczny, – bezpieczeństwo (trening na matach), – wiele, wiele innych…

Nasi partnerzy