KAMIL
WOJCIECHOWSKI

Zawodnik MMA (8-0-0) / założyciel Nelson Club

Oferta sponsorska

Szanowni Państwo,

nazywam się Kamil Wojciechowski i jestem zawodnikiem MMA z zawodowym rekordem 8-0-0 oraz posiadam bogatą karierę w sportach walki.

Moją przygodę rozpocząłem od zapasów w 2000 roku. Jestem wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski oraz byłym członkiem kadry narodowej. Brałem udział w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Londynie, a także innych prestiżowych turniejach.

Do moich największych osiągnięć należą 3 miejsce w Igrzyskach Frankofońskich oraz 5 miejsce na Akademickich Mistrzostwach Świata.

Od 9 lat z dużym powodzeniem walczę w niemieckiej lidze zapaśniczej. Występowałem również w KLZ (Krajowej Lidze Zapaśniczej) gdzie reprezentowałem klub Unia Racibórz.

Obecne działania

8 lat temu zacząłem równolegle uprawiać inne sztuki walki m. in. MMA, BJJ oraz grappling.

Jestem aktualnym Mistrzem Polski, Mistrzem Europy 2020 Rzym, Wicemistrzem Europy 2021 Warszawa w grapplingu. Wielokrotnie stawałem na podium w krajowych turniejach brazylijskiego jiu-jitsu. W 2017 roku odbyłem podróż do USA gdzie pełny miesiąc trenowałem w jednym z najlepszych teamów na świecie – Jackson Wink MMA.

W karierze amatorskiej startowałem w ALMMA Świętochłowice oraz Time Of Masters wygrywając oba turnieje w wadze 93 kg. Pochodzę z Rudy Śląskiej i aktualnie trenuję w Nelson Club oraz Jenel Fight Team.

Do walk przygotowuję się wraz z Jackiem Bednorzem (AFN), Adamem Niedźwiedziem (KSW), Igorem Michliszynem (KSW) oraz Mateusz Teodorczukiem.

Plany na przyszłość

Obecnie swoją karierę MMA rozwijam w organizacji Fight Exclusive Night, a mój rekord stoczonych walk to 8 wygranych i 0 porażek.

Jako zawodnik mierzę wysoko, stąd moim celem numer jeden są największe światowe organizacje MMA takie jak UFC, BELLATOR, ONE FC czy KSW.

Przygotowania do walk na najwyższym poziomie pochłaniają jednak spore koszty, stąd wychodzę z prośbą o pomoc na zasadzie sponsoringu finansowego.

Możliwości współpracy

Przy okazji zbliżających się, kolejnych gal MMA, chciałbym zareklamować Państwa firmę. 

Ze swojej strony mógłbym zaoferować miejsce na banerze zawieszonym podczas walki, stroju, czy też tatuaż na ciele.

Moja najbliższa walka dla federacji Fight Exclusive Night odbędzie się 27 maja 2023 roku w Pile. Zawalczę na niej o pas federacji w kategorii średniej (84kg). Galę będzie można zobaczyć w telewizji Polsat dzięki czemu reklama trafiłaby do tysięcy odbiorców.

Dodatkowo, mógłbym zagwarantować wzmożoną aktywność i publikowanie Państwa firm w mediach społecznościowych, na swoich profilach Facebook i Instagram:

Przy współpracy długoterminowej gwarantuję Państwu udział w imprezach firmowych, reklamę produktu czy firmy w jej siedzibie itp.

Bardzo liczę na Państwa wsparcie.

Z poważaniem,
Kamil Wojciechowski

Moje ostatnie walki

Media/wywiady

Pobierz ofertę sponsorską w PDF